Викрито цивільну особу, яка намагалась надати хабар співробітнику СБУ
Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України спільно із співробітниками Управління Служби безпеки України в Житомирській області під час надання неправомірної вигоди затримано громадянина України.
Вказана особа, представилася представником приватних підприємців, які займаються заготівлею і обробкою деревини, та запропонувала співробітнику відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Житомирській області сплачувати йому в середньому 4 тис грн кожного місяця за не проведення перевірки щодо походження лісоматеріалів.
Під час передачі 4 тис грн співробітнику СБУ, цивільну особу було затримано, а кошти вилучено.
Готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) та клопотання про обрання запобіжного заходу.
Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України