Оперативне зведення штабу АТО на 06:00 – 23 лютого

За минулу добу загалом зафіксовано 54 обстріли. Одного нашого військового поранено. Про це розповів сьогодні вранці речник прес-центру штабу Антитерористичної операції полковник Леонід Матюхін.

На Маріупольському напрямку з переносних реактивних пускових установок Град «Партизан», 122 міліметрової артилерії та мінометів різних калібрів обстрілювали Водяне. Також з мінометів обстріляли Лебединське та Широкине. З великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї вели вогонь по Гнутовому, Водяному, Широкиному та Павлополю.

На Донецькому напрямку окупанти з мінометів різних калібрів обстріляли Луганське, Троїцьке та Зайцеве, а з гранатометів різних систем та стрілецької зброї – Авдіївку, Опитне, Піски, Зайцеве та Луганське. По Луганському вели вогонь БМП противника.

На Луганському напрямку зі 120 міліметрових мінометів, а також гранатометів загарбники обстріляли Новозванівку.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *