Землекористувачі Донеччини поповнили місцеві бюджети на 132 млн гривень

За два місяці 2017 року місцеві бюджети Донецької області отримали понад 132 млн грн плати за землю, що на 2 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, від юридичних осіб надійшло понад 121 млн грн, а від фізичних осіб – більш, ніж 10 млн гривень.

Цього року у формуванні місцевих бюджетів, за показником найбільших надходжень, плата за землю посідає третє місце, пропустивши вперед податок на доходи фізичних осіб та єдиний податок. За результатами січня-лютого поточного року загальна питома вага плати за землю у надходженнях місцевих бюджетів складає 8%.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель, у 2017 році становить:

  • для сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) – 1,0;
  • для земель несільськогосподарського призначення – 1,06.

ГУ ДФС у Донецькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *