Співпраця Донецької служби зайнятості та ПРООН спрямована на розвиток підприємництва у регіоні
4 липня відбулася робоча зустріч керівника Донецької обласної служби зайнятості з координатором у Донецькій області першого компоненту RPP Програми розвитку ООН в Україні з питань подальшої співпраці щодо грантової підтримки безробітних на започаткування, відновлення або розширення підприємницької діяльності. Мета цієї ініціативи – поліпшити життя переселенців та місцевого населення Донбасу через підтримку бізнес-діяльності і малого та середнього бізнесу в регіоні.
Між соціальними партнерами було досягнуто домовленість про максимально широке інформування і мотивацію, організацію інформаційних сесій та залучення службою зайнятості своїх клієнтів до участі у Конкурсі малих грантів рамках «Програми відновлення та налагодження миру» ПРООН за фінансової підтримки уряду Японії і Польщі в партнерстві з урядом України та регіональними органами влади.
Ця програма дозволить внутрішньо переміщеним особам і місцевим жителям Донецької області отримати фінансову допомогу на реалізацію одного бізнес-проекту в розмірі до 250 тис. гривень. Претендувати на отримання гранту можуть всі охочі незалежно від того, приймають вони участь в інших грантових програмах або проектах. Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/operations/get-involved/business-grants-contest/
Наразі підтримка бізнес-ініціативи серед населення і розвиток малого та середнього підприємництва у Донецькій області є одним з пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості та її соціальних партнерів, що, в свою чергу, обумовлює напрямок подальшої співпраці та діяльності.
Інформація підготовлена Донецьким обласним центром зайнятості