На Приморському напрямку готують техніку до зими

Особовий склад частин та підрозділів, які виконують бойові завдання в районі проведення антитерористичної операції на Приморському напрямку, посилено готують техніку до зими. У командуванні опертивно-тактичного угрупування зазначають, що сезонне обслуговування як автомобільної, так і бронетехніки є вкрай важливим в питанні боєготовності і здатності миттєво реагувати на ймовірні загрози. ТИТРИ:
ВІТАЛІЙ
ЗАСТУПНИК КОМАНДИРА БАТАЛЬЙОНУ Паралельно проводимо поточний ремонт деяких вузлів та агрегатів, удосконалюємо захист броні металевими решітками, які бійці зварюють самостійно. ТИТРИ:
ВІТАЛІЙ
ЗАСТУПНИК КОМАНДИРА БАТАЛЬЙОНУ Незважаючи на те, що підрозділи відповідно до Мінських домовленостей дислокуються у районі відведення важкого озброєння, бійці батальйону перебувають в повній бойовій готовності і в будь який момент готові вийти на визначені бойові позиції. ТИТРИ:
ВІТАЛІЙ
ЗАСТУПНИК КОМАНДИРА БАТАЛЬЙОНУ За словами офіцера танкові екіпажі батальйону повсякчас вдосконалюють свій бойовий вишкіл, відпрацьовують розгортання в бойові порядки з маршу, виконують вправи стрільби штатним пострілом танку.
Джерело