Людям – робота, місту – неповторний ландшафт
Зовнішній вигляд сучасного міста залежить не лише від будівель і споруд, а і від ландшафту, який їх оточує. Ще донедавна традиційними матеріалами, що застосовувались у будівництві та які визначали зовнішній вигляд міського оточення, були залізобетон і асфальт. Сучасні технології дозволяють проспектам, площам, дворам, пішохідним зонам, АЗС, або стоянкам в прямому сенсі виглядати виразними і неповторними. Мова йдеться про тротуарну плитку, або бруківку, виготовленням якої займається вже кілька років мешканець Маріуполя підприємець Рувім Лозенко.
З Маріупольським міським центром зайнятості бізнесмен плідно співпрацює з початку своєї діяльності – липня 2015 року. За цей час за сприяння служби зайнятості на його підприємстві отримали роботу 11 безробітних, за працевлаштування яких власнику держава компенсувала фінансові виплати.
Навесні поточного року підприємець в черговий раз звернувся до служби зайнятості за допомогою в укомплектуванні вільних вакансій за посадами «бетоняр» та «менеджер (управитель) зі збуту». Завдяки спільній злагодженій роботі спеціалістів підприємцю вдалося здійснити підвищення кваліфікації безпосередньо на робочому місці шляхом стажування та працевлаштувати чотирьох працівників з числа безробітних, троє з яких з числа внутрішньо переміщених осіб.
Один з них, Павло Фірсов, колишній рибалка із селища Широкіне Новоазовського району, переїхав до Маріуполя та звернувся до міського центру зайнятості з метою пошуку роботи. Інші переселенці із селища Талаківка, Олександр Недбаєв, який працював у ТОВ “Холдинг Донбасхліб» укладальником хлібобулочних виробів, і Антон Стрекалов, який має професійно-технічну освіту за спеціальністю «тракторист» та досвід роботи слюсаря-ремонтника. Вони також були вимушені звернутися за сприянням у працевлаштуванні до Маріупольського міського центру зайнятості.
У кожного з прийнятих на роботу своя непроста історія, але сьогодні всіх їх об’єднав підприємець Рувім Лозенко, який з турботою поставився до людей, підтримав їх у складний життєвий період та надав можливість місту стати привабливішим завдяки неповторному ландшафту, що створюється спільними зусиллями.
Донецький обласний центр зайнятості