Народні методи лікування геморою
Геморой – це набряк кровоносних судин прямої кишки. Гемороїдальні вени знаходяться в нижній частині прямої кишки і заднього проходу. У деяких випадках вени розпухають так, що їх стінки розтягуються, стають тонкими і легко дратуються при випорожненнях. Розрізняють геморой двох основних видів: внутрішній і зовнішній.
Внутрішній геморой знаходиться далеко в прямій кишці, так що його неможливо побачити чи відчути. Він, як правило, не викликає болю, оскільки в прямій кишці знаходиться невелика кількість нервових закінчень. Єдиною ознакою такого геморою може бути кровотеча.
Зовнішній геморой утворюється в області заднього проходу і в більшості випадків викликає біль. Якщо зовнішній геморой випадає назовні (як правило, внаслідок проходження калу), його можна відчути і побачити. При такому геморої можуть утворюватися згустки крові, а також такий хворобливе стан, як тромбоз.
Приблизно половина жителів України коли-небудь відчували симптоми геморою, більшість з них страждали від цієї хвороби у віці від двадцяти до пятдесяти років. Фахівцям невідомо, що є причиною геморою. Такими причинами можуть бути слабкі вени, а також варикозне розширення.
Народні рецепти лікування геморою:
1. 3 ст. л.каштана, 3 ст. л .ромашки, 3 ст.л.шалфея і 5 ст. л. кори дуба, усе разом змішуємо. На 1 л. окропу сипемо 3 ложки даної суміші та кип’ятимо 10 хв. на маленькому вогні. Коли охолоне, прикладати місцево у вигляді примочок.
2. Вживання в їжу свіжовижатого моркв’яного соку, максимально багато. Із моркв’яної мякоті, робимо кульки та кладемо у морозильну камеру. Вживати при кожному прийомі їжі по 2- 3 кульки.
3. Вживання перемолотого насіння льону на кефірі.
4. Вживання гарбуза, яблука, слив, усе те, що містить багато пектину.
5. При сильних болях під час захворювання, робити примочки з чебрецю або ванночки.
6. Також гарним помічником слугує глина, її потрібно замішувати як тісто і робити з нього аплікації, прикладаючи на 30-40 хв.
7. За допомогою льняного рушника робимо масаж стегон нижніх кінцівок, грудного та поперекового відділів хребта по ходу лімфи до ануса.
8. Робити вправи, стаючи ногами на пальчики та опускатися на п’ятки (по 30 раз).
9. Робити саморобні свічі із старого меду, картоплі та лопуха.
Тому, є дуже багато різних сучасних і народних методів лікування та профілактики. При цьому, обов’язково потрібно пам’ятати, перед будь-яким лікуванням потрібно проконсультуватися з лікарем.
Народний цілитель Захаров М.М.