Чому не здійснені бажання…?
Напередодні Новорічних свят люди зазвичай розмірковують про те, як минув рік, що було в ньому добре й не дуже, що вдалося й здійснилося, а що так і залишилося мрією. Чому ж так трапляється, що частина наших бажань так і лишається бажанням? Виявляється, мріяти теж слід уміти! А для цього треба враховувати деякі важливі нюанси.
У чому полягає моя потреба?
Слід поставити собі питання: чи я справді хочу саме цього? Може, це здається неймовірним та безглуздим, але дуже часто трапляється, що коли людина починає аналізувати власні відповіді на ці питання, вона приходить до розуміння, що мріє не зовсім про те, про що говорить…Справа в тому, щоб зрозуміти, яка потреба зараз не задовольняється й чи ця потреба буде задовільнена у випадку здійснення бажання. Це дуже важливий етап, і його не слід ігнорувати, аби в результаті не розчаруватися.
Для чого це мені потрібно?
Коли людина розуміє, для чого їй потрібно те, що вона розраховує отримати, і як вона буде обходитись із цим у подальшому, виникає мотивація, яка допомагає почати рух у правильному напрямку. Але мотивує лише те, що є важливим! Якщо на цьому етапі виникають сумніви стосовно «потрібно» або «непотрібно», слід проаналізувати свою потребу ще раз.
Що я вже маю, аби почати діяти?
Для того, щоб підтримувати й розвивати власну мотивацію, важливо усвідомити, що вже зараз є у вас, що допоможе почати діяти. Це можна назвати самопідримкою, яка часто стає неабияким стимулом!
Коли ви усвідомлюєте ці три пункти, ваша мрія або бажання починають перетворюватися на ціль. Вона ніби проявляється у свідомості, набуває більш конкретних рис. Cаме час замислитись над тим, які цілі ви поставите собі на наступний рік! А наступного тижня ми поговоримо про те, як діяти, щоб здійснити їх!
Гарних вихідних і продуктивних думок!