Інформаційний дайджест «Новини Донеччини» 12 лютого 2018 року
Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шигекі Сумі відвідав Донеччину
12 лютого Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шигекі Сумі та делегації Представництва Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні відвідала Донеччину. В ході візиту делегація у супроводі заступника голови Донецької ОДА Ігоря Стокоза оглянула житло у с. Курдюмівка, яке було відновлено Агентством ООН у справах біженців за фінансової підтримки Уряду Японії та інших міжнародних донорів у рамках проекту УВКБ ООН з проведення у 2017 році ремонтних робіт житлових будинків, що постраждали внаслідок конфлікту вздовж лінії розмежування.
У Краматорську відкрили меморіал до третьої річниці обстрілу
«Скільки ще людей має загинути?» – меморіал під такою назвою відкрили у Краматорську. Відкриття приурочене до третьої роковини ракетного обстрілу мирного міста. Також у Сквері героїв краматорці вшанували пам’ять загиблих мешканців 10 лютого 2015 року. В цей день, який завжди залишиться в історії нашого міста трагічною датою, під час артилерійського обстрілу постраждало 64 особи: 29 військових та 35 цивільних, з них 16 загинуло. Були пошкоджені об′єкти соціальної сфери та житлового фонду: 15 будинків, дитячий садок, художня школа та міська лікарня.
Профорієнтаційна робота в загальноосвітній школі №1
Проведення виїзних акцій центру зайнятості та профорієнтаційних уроків в загальноосвітніх школах міста – один з головних напрямків роботи фахівців Краматорського міського центру зайнятості. 12 лютого для одинадцятикласників загальноосвітньої школи №1 проведено профорієнтаційний урок. Діти дізналися про стан ринку праці нашого регіону, послуги служби зайнятості для старшокласників та новітні послуги, зокрема навчилися користуватися мобільним додатком “Центр професійної орієнтації”.
“Повір у себе”: на Донеччині пройшов турнір з плавання на призи Героя України Віктора Смирнова
На базі комунального закладу «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янська» стартував дводенний всеукраїнський відкритий турнір з плавання «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю на призи Героя України Віктора Смирнова.
Цього року позмагатися приїхало 120 дітей віком до 16-17 років із дев’яти областей України: Волинської, Донецької, Запорізької, Львівської, Київської, Луганської, Полтавської, Рівненської, Харківської.
«Азовські дельфіни» розповіли студентам про американській футбол
Багато нового для себе відкрили студенти професійного ліцею автотранспорту. До них у гості завітала маріупольська команда з американського футболу «Азовські дельфіни».
Вони на чолі з капітаном команди Дмитром Татариним, відомим більше як Dima Vukic, розповіли молоді про захоплюючий світ американського футболу. На великому екрані студенти переглянули тематичний фільм і зокрема більше дізналися про команду Маріуполя “Азовські дельфіни”.
Демократична школа: крокуємо разом
Навчати основам демократії – це завдання не лише школи. Формування понять про демократичні принципи життя починається в родині. В кожній – свої погляди на виховання, навчання, але всі батьки бажають створити для дітей умови комфортного демократичного клімату у навчальному закладі. Наскільки батьківська спільнота підготовлена до сприйняття демократичних змін, в чому вони вже відбулися і до чого ще прагнути нам усім разом-про це йшлося на тренінгу для батьків «Разом до демократичного життя» у м. Селидове.