SOS !!! ВИКОРИСТАННЯ НА 100% АДМІНРЕСУРСУ НА ВИБОРАХ В НАУ?
06 березня 2018 року, мають відбутися вибори ректора Національного авіаційного університету.
Міністерство освіти і науки України, думаю, не за власною ініціативою, вирішило «по-науковому» організувати не тільки освіту в Україні, але й показати як треба використовувати на 100% адмінресурс на виборах в престижному Національному авіаційному університеті.
Хто як не «викладач» може по-науковому організувати та довести до всіх що «біле» це не біле, а «рябе»? Тому саме з базового навчального закладу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова був призначений в.о. ректором НАУ Ісаєнко В.М., який зі своєю молодою командою, яку він, сподіваюсь, тимчасово привів до НАУ, намагається впровадити самими передовими методами спочатку підготовку проведення виборів в НАУ, а потім і сам процес виборів. Що буде далі, боюсь прогнозувати.
А почали з самого святого! Перегляду дотримання норм Конституції України. Саме норми, передбачені статтями 6 та 19 Конституції України, зобов’язують:
«Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачений Конституцією та законами України».
Однак керівництвом МОН та НАУ був застосований «науковий підхід» в організації виборів в НАУ.
Як наслідок, запрацював на 100% адмінресурс:
І. Весь склад керівників виборчих дільниць в НАУ на 100% – фахівці-педагоги з університету Драгоманова.
ІІ. Склад комісій підібраний теж «з науковим підходом».
ІІІ. Всі Положення для організації виборів, які підготовані під безпосереднім керівництвом в.о. ректора НАУ Ісаєнко В.М, із залученням його кращих юристів та методистів (про їх фаховість та методи роботи вже повідомлялось на нашому сайті), розроблені без дотримання не тільки норм Конституції України, але й Законів?
Чого тільки варте «Положення про порядок роботи ЗМІ під час проведення виборів ректора НАУ». Коли в супереч ст.26 Закону України «Про інформацію», вводяться додаткові вимоги для акредитації ЗМІ?
Закон і Конституція України зобов’язують організаторів вимагати тільки певні документи. А тут пішли далі та «вище з науковим підходом». Так швидко готували це Положення, що забули про акредитацію самих журналістів, про яких в Положенні є тільки одне слово в пункті 1.5? Чому не хочуть бачити на виборах журналістів?
А щоб все було зовсім «по науковому», за шість днів до виборів, 23.02.2018 року в п’ятницю після 18.00, прийняли всі Положення для виборів, якими обмежили подання заявок на участь у виборах спостерігачів від кандидатів, громадських спостерігачів, акредитацію ЗМІ, – лише 8 (вісьма) годинами у понеділок 26.02.2018 року?
З таким «науковим підходом» в МОН і сам організатор виборів в.о.ректора Ісаєнко В.М., який балотується на посаду ректора, сподіваються отримати 100% перемогу?
Хто переможе на виборах за таких умов?
Впевнений, переможе не тільки Закон і право України, але й право всього педагогічного колективу та студентів на гідність.
Далі буде…
Сподіваюсь, що цих об’єктивних фактів достатньо для того, щоб правоохоронні органи нарешті звернули увагу не тільки на сам «науковий підхід» в організації виборів в НАУ, але й на їх організаторів та замовників…
Журналіст Тарас Воля
Джерело: http://pero.org.ua