«Треба взяти борг щоб віддати борг»: економічні новини від «непричетних» та …
«Треба взяти борг щоб віддати борг»: економічні новини від «непричетних» та цікава математика
На сьогоднішньому засіданні Кабміну голова Уряду Володимир Гройсман заявив, що Україна має взяти ще один борг, щоб розрахуватись за вже існуючі борги. Адже з 2005 по 2013 рік Україна зростила державний борг до 60 мільярдів доларів з 12,5.
У своїй заяві голова Уряду постійно каже, що борг накопичувався, виходячи з його власних слів, якимись «іншими людьми»: «вони понабирали», «вони брали кошти», «куди вони їх діли», «їх борг» тощо. Наприклад, ось так: “Я вважаю, що ввівши в оману всіх людей, вони брали кошти за кордоном і всередині країни, платили по ним відсотки, і комусь там щось віддавали. Куди вони їх діли, гепнули ці гроші, я не знаю”, – каже Гройсман. Дуже вдало Володимир Борисович маніпулює свідомістю людей, коли ставить питання іншим боком, наче сам голова Уряду до цих боргів відношення не має. Але давайте повернемось до нехитрої та цікавої математики. З 2005 по 2013 рік, за 8 років, борг збільшився на 47,5 мільярдів, що становить приблизно по 6 мільярдів на рік. За півтори року Арсеній Яценюк зменшив держборг до 55 мільярдів. То ж за час свого прем’єрства Володимир Гройсман за 2 з хвостиком роки збільшив борг на 21,3 мільярди, що становить приблизно по 10,6 мільярдів на рік. То ж, хто такі «вони», Володимир Борисович?
Тепер кожен громадянин України має сплатити 1800 доларів за державний борг, який накопичувався роками. Із приходом нинішньої влади, зважаючи на тенденцію і цифри, рівень держборгу почав тільки стрімко підвищуватись. То ж, через владу крадіїв та корупціонерів, які грабують бюджет України, платити доведеться пересічним громадянам, а не олігархам, власникам незаконного бізнесу та корупціонерам. Аби змінити ситуацію, всі, хто причетний до розкрадання держави, мають отримати свої тюремні терміни із конфіскацією майна та забороною займатись політикою назавжди. Тільки пройшовши шлях очищення влади від крадіїв та олігархів, Україна зможе позбутись не тільки фінансової залежності, але й політичної.