Інститут історії Церкви відзначає 25-ліття

Восени 2017 року Інститут історії Церкви відзначає 25-ліття своєї діяльності.

Заснований з метою вивчення «живої історії» Української Греко-Католицької Церкви в часи переслідувань радянським тоталітарним режимом, Інститут став не лише важливим центром дослідження і популяризації церковної історії в незлежній Україні, але й послужив осередком для відродження Львівської богословської академії (1994) і її реорганізації в Український католицький університет (2002).

Довідатися більше про засадничі принципи наукової діяльності, культури внутрішніх взаємин та комунікації із зовнішнім середовищем (два «М» і три «С») можна буде у безпосередній розмові з особами, причетними до становлення цих інституцій. У ​панельн​ій дискусії «Живучи історією – розбудовуючи університет», в якій візьмуть участь вл. Борис Гудзяк, о. Богдан Прах, Мирослав Маринович, Ярослав Грицак, Наталія Климовська,  Ігор Скочиляс та Олег Турій.

Захід відбудеться у вівторок 17 жовтня 2017 р. о 15:00 год. у  Великому конференц-залі Центру Митрополита Андрея Шептицького (Львів, вул. Козельницька, 4). 

 Запрошуємо всіх зацікавлених, а зокрема – учасників «Катакомбної Церкви», колишніх співрацівників ІІЦ, теперішніх викладачів і студентів УКУ, колег із інших наукових та освітніх закладів! Просимо підтвердити свою участь – https://goo.gl/forms/pYskHf2nvhs9GBlS2

 А також зайти на ФБ-сторінку події, де будемо розміщувати інформацію щодо заходу –https://www.facebook.com/events/147740935832981/?context=create&previousaction=create&ref=5&page_id_source=161073573954907&sid_create=286696167&action_history=[%7B%22surface%22%3A%22create_dialog%22%2C%22mechanism%22%3A%22page_create_dialog%22%2C%22extra_data%22%3A[]%7D]&has_source=1

www.ucu.edu.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *