19 квітня на Суспільному повинні відбутися дебати між Петром Порошенком та …

19 квітня на Суспільному повинні відбутися дебати між Петром Порошенком та Володимиром Зеленським, які пройшли у другий тур виборів президента України. Звісно, якщо обидва кандидати погодяться взяти у них участь. Розповідаємо, яка вірогідність того, що це станеться і що змінять дебати кандидатів.

Що таке дебати?
Це – чітко структурований публічний обмін думками між двома сторонами, у цьому випадку – між кандидатами у президенти. Учасники дебатів мають на меті переконати аудиторію у правильності своєї позиції. Їхня головна ціль – сформувати у слухачів позитивне враження та ставлення до себе (на практиці політики часто при цьому намагаються “занизити” опонента).

Для чого вони потрібні?
Дебати є складовою частиною нормального демократичного процесу виборів, у такому форматі громадянам зручніше порівняти позиції політиків і побачити, наскільки кандидат вірить у те, що він планує зробити, чи зможе він це виконати. Це не найоб’єктивніший варіант, але він важливий для виборчого процесу.

Порошенко уже викликав Зеленського на дебати і той публічно погодився.

Чи вплинуть дебати на результат виборів?
Так, цілком можуть. Дебати є емоційною складовою виборчого процесу. Тому, якщо вони відбудуться, безумовно вплинуть на відчуття та емоції людей і, як наслідок, на результати їхнього голосування у другому турі.

У другому турі братимуть участь і ті люди, які у першому не голосували за жодного з двох фаворитів. Вони будуть вирішувати, за кого віддати свій голос. І дебати для них стануть одним із інструментів для з’ясування, за кого краще проголосувати.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *