Семінаристи зі Львова відвідали Буковину

5 квітня 2019 року на запрошення правлячого Єпископа Чернівецької єпархії Йосафата Мощича завітали семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа.

У катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці вони розважали над стражданнями Христа, Його муками та безмежною любов’ю до нас під час Хресної  дороги.

Вихованці семінарії  за основу розважань взяли текст  Хресної дороги кардинала Джанфранко Равазі – відомого бібліста, професора Католицької Церкви. Під час роздумів про страсті Христові кожен вірний мав змогу застановитися над своїм покликанням. Семінаристи запрошували молитися за християнську родину, місійні терени, добре покликання до священства. На завершення Хресної дороги адміністратор катедри подякував гостям  за спільну молитву та проповідь з музичним супроводом від імені єпископа.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.cv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *