Легкоатлети Донеччини здобули на чемпіонаті України 10 нагород
З 30 липня по 1 серпня в Кіровограді пройшов чемпіонат України з легкої атлетики, який був відбірковим на світову першість.
Команду Донецької області в Кіровограді представляли 28 спортсменів, і за підсумками змагань у їх активі опинилося 10 медалей: 3 золоті, 4 срібні та 3 бронзові.
Чемпіонкою в метанні диску стала Наталя Семенова, яка послала снаряд на позначку 59 м 82 см. Кращим у бігу на 3000 м з перешкодами був Ілля Сухарев – 8:35.21. Вікторія Ткачук у бар’єрному бігу на 400 м отримала золоту нагороду, показавши час 56.35 сек.
Друге місце в стрибках із жердиною з результатом 4 м посіла Ганна Шелех. Наталя Тобіас із другим часом подолала дистанцію 1500 м – 4:17.26. Маргарита Твердохліб у секторі зі стрибків у довжину приземлилась на позначку 6 м 55 см, що дозволило їй отримати «срібло». Ще одним срібним призером був Єгор Жуков, який на дистанції 5000 м показав час 13:54.37 сек.
Данило Даниленко став третім у фінальному забігу на 400 м, показавши час 46.80 сек. Бронзовою призеркою у бігу на 800 м була Ольга Ляхова (2:00.75 сек.). Естафетна команда 4х400 м у складі Аліни Логвиненко, Марії Дуць, Наталі Пироженко та Олени Сідорської посіла третє місце із часом 4:23.5 сек.
Норматив на чемпіонат світу з легкої атлетики, що 22-30 серпня прийматиме Пекін (Китай), виконали шість спортсменів з Донецької області. На місце в складі збірної України, який остаточно буде затверджений 5 серпня, претендують:
1. Ольга Саладуха – потрійний стрибок;
2. Руслан Дмитренко – спортивна ходьба, 20 км;
3. Наталя Семенова – метання диска;
4. Ольга Ляхова – біг на 800 метрів;
5. Марія Шмідова – естафета 4х100 метрів;
6. Вікторія Кащеєва-П’ятаченко – 200 метрів.