Діаспора популяризуватиме канал Ukraine Tomorrow
Верховна Рада України у першому читанні проголосувала за законопроект Міністерства інформаційної політики України «Про систему іномовлення України».
У проекті закону передбачено створення державного підприємства «Іномовна телерадіокомпанія України «Ukraine Tomorrow», повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу профільного міністерства.
Перед голосуванням за законопроект Міністр інформаційної політики Юрій Стець зробив відеопрезентацію Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ), а також поінформував про підтримку Координаційної ради при Світовому конгресі українців, що сприятиме просуванню іномовлення України в світі.
Крім того, він розповів про ряд зустрічей з послами іноземних країн (Єгипту, Туреччини, Болгарії, Греції, Кіпру, Австралії, Канади, Естонії, Грузії та Ізраїлю), де обговорювалося питання поширення контенту МПІУ в цих країнах.
Нагадаємо, що 1 жовтня Мультимедійна платформа іномовлення України почала свою роботу. Після підписання законопроекту Президентом України МІП завершить реформу іномовлення України.