У Костянтинівському районі затримали вантажівку з 15 тоннами металобрухту

На блокпосту у Костянтинівському районі у напрямку Дзержинська правоохоронці затримали автомобіль, завантажений металом

На прохання надати відповідні документи на вантаж, водій показав папірці без печаток, напрямку руху і місця завантаження, — розповів прес-офіцер Костянтинівського відділення поліції Павло Дьяченко. За його словами, у машині було 15 тонн побутового металу.

Металобрухт

Металобрухт

Автомобіль затримано, направлено до відділення поліції до з’ясування обставин. Факт зареєстровано у журналі єдиного обліку правопорушень, ведеться перевірка. Правоохоронці поки не кваліфікують цей злочин – або підробка документів, або незаконні операції з металом, за це передбачена різна відповідальність — як адміністративна, так і кримінальна.

До речі, на цьому ж блокпосту влітку затримували дві машини, що перевозили нове шахтне обладнання, тоді матеріали передали до суду за статтею — підробка документів. Слідство наразі триває.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *