Генеральна прокуратура повідомила стороні захисту про завершення досудового розслідування у кримінальному провадженні стосовно прокурора Генічеського району за одержання хабара

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України стороні захисту повідомлено про завершення досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою прокурора Генічеського району прокуратури Херсонської області за фактом одержання службовою особою неправомірної вигоди у розмірі 3 тис дол США з використанням влади, всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди окремим громадянам, та у заволодінні чужим майном шляхом обману, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364, ч. 2 ст. 190 КК України. За вчинення вказаного злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади строком до 3 років та зі спеціальною конфіскацією.

Стороні захисту надано доступ до матеріалів кримінального провадження, після ознайомлення з якими обвинувальний акт стосовно вказаної особи буде направлено до суду.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *