Японська префектура шукає ніндзя на повну ставку
Гостріть свої сюрикени! Японська префектура Айті відкрила шість вакансій професійних ніндзя – для просування туризму в регіоні.
Як йдеться в оголошенні, робота ніндзі передбачає повний робочий день і зарплату близько 1,6 тисячі доларів на місяць.
Серед вимог до кандидатів – чудова фізична підготовка і акробатичні здібності.
Ніндзя, або ж сінобі, – професійні найманці у середньовічній Японії, що спеціалізувалися на розвідці, убивствах, диверсіях та інших методах ведення війни.
- Читайте також:
Останні із ніндзя у Японії
Воїнів ніндзя вважали нижчими за статусом і відокремлювали від самураїв чи військового дворянства, що мало свій жорсткий кодекс честі, якого слід було неухильно дотримуватися.
Проте робота ніндзя у префектурі Айті не передбачає ані убивств, ані саботажу, натомість покликана виконувати радше розважальні і рекламні функції.
Зокрема, обов’язки сучасного ніндзя передбачають виступи на сцені і піар на телебаченні і радіо, йдеться в оголошенні до вакансії.
А серед вимог до кандидатів немає наявності реального бойового досвіду, а послужний список із убивств за гроші не допоможе потенційному кандидатові отримати цю роботу.
“Ідеальний кандидат” має “любити бути в центрі уваги, навіть якщо він чи вона – таємний ніндзя”, пояснив представник префектури Айті Сатоші Адаті у коментарі AFP.
На посаду можуть подаватися й іноземці: робота передбачає знання англійської, тому володіння японською більше опційна, аніж обов’язкова вимога, додав пан Адаті, хоч від кандидатів все ж вимагатимуть знання місцевої історії та культури.
- Дивіться також:
У Японії відбувся фестиваль аніме
Підготовка ніндзя у наші дні буде дещо коротшою: кандидати-переможці зможуть вражати туристів задніми сальто і трюками з мечем вже до у кінці квітня.
Префектура Айті сподівається досягти того ж успіху, як і сусідня префектура Міє із її “музеєм ніндзя” у місті Іґа, де разом із історичними експонатами відвідувачам показують виступи ніндзя, в основі яких – справжні історії про середньовічних воїнів.
Місто Іґа відоме як батьківщина культури ніндзя. Саме в цьому місті розташована найвідоміша в Японії школа ніндзюцу – бойового мистецтва ніндзя.
Хоча ніндзя як феномен історії і традиції ведення війни зникли у XVII столітті, після об’єднання Японії, досягши піку свого розквіту у період “війни провінцій” у XV столітті, їхній вплив на популярну культуру в Японії досі дуже сильний.
Примітно, що більший інтерес феномен ніндзя викликає у іноземців, аніж у самих японців, тому місцева влада прагне задіяти усі можливі ресурси для привернення уваги до історичної спадщини регіонів – особливо напередодні Олімпіади у Токіо в 2020 році.
На посаду ніндзя у префектурі Айті можуть подаватися усі охочі у віці від 18 років. Останній термін – 22 березня.
What’s wrong with the BBC? This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.