Управління реформ Генпрокуратури у повному обсязі продовжує реалізацію проектів з реформування органів прокуратури України

В окремих засобах масової інформації поширюються відомості щодо нібито зупинення реформи органів прокуратури України. Так, колишній заступник Генерального прокурора України Д. Сакварелідзе стверджує, що процес реформування органів прокуратури паралізовано, оскільки всі проекти з впровадження реформ заблоковано, а на працівників управління реформ та забезпечення якості роботи Генеральної прокуратури України здійснюється тиск.

Зазначена інформація не відповідає дійсності в повному обсязі і є свідомим намаганням введення в оману суспільства. Реформа прокуратури України триває, управління реформ та забезпечення якості роботи укомплектовано згідно штатного розкладу, працівники управління у повному обсязі продовжують реалізацію запланованих проектів.

Зокрема, на базі Національної академії прокуратури України організовано навчальні тренинги для нещодавно призначених керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників. Навчальні заходи розроблено у межах реалізації проектів Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» та Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні та Посольством Сполучених Штатів Америки.

Крім того, у зв’язку з набранням чинності з 15 квітня 2016 року положень Закону України «Про прокуратуру» у частині функціонування органів прокурорського самоврядування та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів розпочато організаційні заходи для підготовки та проведення всеукраїнської конференції працівників прокуратури. Делегати на конференцію, яка є найвищим органом прокурорського самоврядування, обиратимуться шляхом таємного голосування прокурорсько-слідчих працівників, кожен з яких має право висунути власну кандидатуру.

Початок роботи прокурорського самоврядування дозволить прокурорам колективно вирішувати питання внутрішньої діяльності прокуратури з метою, насамперед, зміцнення незалежності прокурорів, захисту від втручання в їх діяльність та підвищення якості роботи.

Триває робота управління реформ та забезпечення якості роботи над іншими проектами, про хід виконання яких буде поінформовано окремо.

Управління реформ та забезпечення якості роботи

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *