Після засідання уряду провів робочу нараду з питань ремонту та будівництва …

Після засідання уряду провів робочу нараду з питань ремонту та будівництва доріг. Це одна з тих проблем, яка на порядку денного антикризового плану.

Сьогодні звучали жахливі цифри і факти. Обсяги будівництва доріг в Україні постійно знижувались з 70-их років. Більше половини дорожнього покриття потребує ремонту. Дорожнє господарство знаходиться в критичному стані,

Ми обговорили стан справ, наявні проблеми і завдання. А вже наступного тижня будемо говорити про графік робіт і фінансування, про те, як забезпечити оптимальний технологічний підхід до будівництва кожної дороги, як забезпечити дешеву собівартість робіт та високу якість кожного виду ремонту. І про те, як побудувати системний підхід, щоб ситуація з нашими дорогами з кожним роком виправлялась. а не погіршувалась.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *