Ветеранів АТО запрошують на безкоштовне навчання до Школи управління УКУ

Школа управління Українського католицького університету відкриває стипендіальну програму MPA Honor Scholarship для демобілізованих учасників АТО. За підтримки Фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) фінансову підтримку навчання в рамках ініціативи зможуть отримати приблизно 5 студентів.

Про це повідомляє прес-служба УКУ, передає VIDIA.

Тарас Ковалик, Фото: Український кризовий медіацентр

«Ми віримо, що інвестиційна доступність освіти може найкращим чином підготувати наших ветеранів, які хочуть продовжувати вкладати свої сили в розвиток української держави», – зазначила Ярослав Джонсон, президент Western NIS Enterprise Fund.

Програма буде інтегрована в магістерську програму з публічного адміністрування, яка є в Українському католицькому університеті. Після закінчення навчання учасники отримають диплом магістра з публічного адміністрування.

Щоб претендувати на стипендію, кандидат повинен подати мотиваційне есе (англійською мовою) на тему: «Як ми можемо досягти кращого майбутнього для наших дітей в Україні» та лист-зарахування від університету.

Серед інших вимог: бути громадянином України, ветераном АТО (демобілізований та зацікавлений у сфері публічного адміністрування); наявність диплому бакалавра; володіння англійською мовою на рівні, який дозволив би йому навчатись у програмі.

Документи на стипендію потрібно надсилати на електронну пошту info@seedgrant.org.

«Стипендія покриває до 100% вартості навчання включно з проживанням, харчуванням і логістикою. Розмір стипендії буде визначатись після етапу відбору та інтерв’ю», – розповів Андрій Сорохан, програмний координатор WNISEF.

За словами директора Школи управління УКУ Павла Шеремети, для того, щоб бути успішним в державному управлінні, потрібно три речі: характер, знання і команда. Магістерська програма Школи намагається допомогти учасникам із двома останніми пунктами.

«Аналогічних навчальних програм в Україні є дуже мало. Нам треба значно більшу кількість державних службовців, державних лідерів, які мають візію, відповідні цінності, характер, навички та володіють сучасними інструментами управління. Бо, знати – це одне, а втілювати – це зовсім інша річ», – розповів Павло Шеремета.

Студентом магістерської програми з публічного управління Школи управління УКУ вже є колишній боєць батальйону «Айдар» і тренер проекту «Побратими» Тарас Ковалик.

«Побратими часто роздратовані тим, що не бачать реальних змін, що вони могли стримувати ворога на фронті, але не можуть нічого зробити тут. За 9 місяців навчання я побачив, що у державі відбуваються якісь зміни і зрозумів, як я і всі ми можемо до них долучитися. Хто має реальну силу і бажання щось змінювати – для них є майданчик у Школі управління УКУ», – ділиться враження Тарас Ковалик.

Більше про програму та умови вступу можна дізнатися тут.

Нагадаємо, на шпальти The New York Times потрапила унікальна піцерія ветеранів АТО.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *