Школярі Дніпропетровської та Донецької областей влаштували патріотичний квест
1 червня школярі Дніпропетровської та Донецької області зібралися разом на патріотичному квесті «Країна друзів». В с. Гаврилівка Покровського району Дніпропетровської області відбулися змагально-розважальні заходи за участі 100 дітей (по 50 представників з кожної області) віком від 10 до 12 років. Все задля того, щоб подружитися з однолітками з сусіднього регіону та більше дізнатися про Батьківщину.
Гостей щиро зустрічали діти та працівники Гаврилівської загальноосвітньої школи.
Хто в якій команді – показало жеребкування. Учасники діставали з кошика пряник у кольоровій глазурі. Таким чином в одній збірній опинялися діти різного віку, з різних областей, міст, сіл та районів.
Маршрут до «Країни друзів» пролягав через десять регіонів України. У Львові слухали легенди, у Полтаві готували національні страви, в Одесі жартували, а зі схилів Карпат спускалися на лижах.
Під час гри дітям довелося розгадувати загадки, складати вірші, будувати фортеці, інсценувати казки. Випробування вимагали як фізичної вправності, так і розумових здібностей. На кожній локації учасники отримували подарунки та патріотичні сувеніри. Трофеями наповнювали рюкзак, котрий мала кожна команда.
На останній локації команди отримали по частині мапи України. Усі елементи були складені представниками Великоновосілківської райдержадміністрації та Дніпропетровської облдержадміністрації. Їх зібрали докупи і закріпили на великому стенді.
Втомлені, але щасливі діти дісталися «Країни друзів». Наприкінці свята всіх чекав патріотичний флешмоб: відпустили в небо синьо-жовті кульки з бажаннями, під час якого учасники загадали бажання щодо миру на землі та єдності країни. Діти додому повернулися з подарунками.
Управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації