Особливості бойової підготовки збройних сил Російської Федерації в Чорноморському регіоніРосійська Федерація продовжує демонструвати перед

Особливості бойової підготовки збройних сил Російської Федерації в Чорноморському регіоні

Російська Федерація продовжує демонструвати перед країнами Чорноморського регіону та НАТО рішучість відстоювати свої інтереси із застосуванням воєнної сили.

При цьому активно використовується повітряний компонент російських збройних сил та стратегічна авіація, яка здатна наносити ракетні удари на великі відстані.

Після проведення (в період 25 травня – 8 червня ц.р.) на території та у повітряному просторі анексованого Криму загальноросійського конкурсу льотних екіпажів “Авиадартс-2016” Російська Федерація продовжує заходи з підвищення готовності Повітряно-космічних сил країни до проведення широкомасштабних наступальних операцій в Чорноморському регіоні.

Однією з цілей таких дій є недопущення перебування кораблів та розгортання угруповання Об’єднаних військово-морських сил НАТО в Чорному морі.

Так, 8 червня ц.р. у повітряному просторі центральної частин Чорного моря збройними силами Росії проведено демонстративні дії з умовного знищення у порту КОНСТАНЦА (Румунія) корабельної групи ОВМС НАТО на чолі з есмінцем ВМС США “Porter”.

Залучались чотири бомбардувальники Ту-22М3 зі складу 52 вбап (ШАЙКОВКА, Калузька обл.) 22 винищувально-бомбардувальної авіаційної дивізії (ЕНГЕЛЬС, Саратовська обл.) Командування Дальньої авіації, які здійснили наведення протикорабельних ракет на цілі та імітували їх пуски. Супроводження бомбардувальників здійснювали чотири винищувачі Су-27. Контроль повітряного простору та управління діями авіації забезпечував літак дальнього радіолокаційного виявлення та наведення типу А-50У.

Такими діями російське керівництво намагається в черговий раз підкреслити домінуючу роль Російської Федерації в Чорному морі та здатність вирішувати регіональні питання на свою користь із застосуванням власних збройних сил.

Особливе значення це має напередодні проведення саміту НАТО у Варшаві (липень 2016 року), де розглядатимуться питання забезпечення безпеки, в тому числі у Чорноморському регіоні.

Загалом, дії Російської Федерації призводять до ускладнення обстановки довкола Чорного моря та перешкоджають спільним зусиллям країн регіону з нейтралізації нових викликів та загроз в сфері безпеки.
https://gur.gov.ua/content/osoblyvosti-boiovoi-pidhot..


Посилання
gur.gov.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *