Колишнього генерального директора ДП МОУ «Укроборонпостачальник» судитимуть заочно
Печерським районним судом міста Києва за клопотанням слідчого відділу військової прокуратури Центрального регіону України надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування в порядку ст. ст. 40, 297-1, 297-2 КПК України стосовно колишнього генерального директора державного підприємства Міністерства оборони України «Укроборонпостачальник», який заволодів коштами підприємства на суму понад 60 млн грн.
Зокрема установлено, що упродовж 2007-2008 років посадовець перераховував кошти держпідприємства на фіктивні комерційні структури за виконання неіснуючих робіт та послуг. У такий спосіб він спричинив матеріальних збитків держпідприємству на загальну суму понад 60 млн грн.
22 травня 2015 зазначеній особі було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем у особливо великих розмірах), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинили тяжкі наслідки), ч.2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків), ч. 3 ст. 209 (легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом в особливо великих розмірах) КК України.
На даний час колишній посадовець перебуває в міжнародному розшуку.
Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України