Український художник візьме участь у міжнародному конкурсі у США

Український митець Роман Мінін повезе свій твір – монументальне панно «Килим обіцянок» – на масштабний міжнародний конкурс ArtPrize, що відбудеться в американському Мічигані з 21 вересня по 9 жовтня, передає Культпростір.

«Килим обіцянок» Романа Мініна

Героями «Килима обіцянок» стали шахтарі. Мінін родом з Донбасу і часто зображує їх на своїх роботах.

«Найстрашніші політичні жахіття, які можна було уявити географічним сусідам, стають реальністю. Все тому, що обіцянки діаметрально протилежні, і вектор їх напрямку також. Здоровий глузд поступається дурній обіцянці, зробленій у стані афекту публічно. Це чарівна простота. Долі мільйонів заради обіцянок. Лишається тільки побачити механізми, які міцно сплітають кожну обіцянку в килим історії», – розповідає художник про свою роботу.

На заході збереться близько 400 тисяч художників, галерей і музеїв з усього світу. Роботи будуть оцінюватися у 8 категоріях експертним журі, а також шляхом публічного голосування.

У Романа Мініна буде можливість поборотися за гранд-приз у розмірі 200 тисяч доларів.

Нагадаємо, фільм про українську художницю з ДЦП переміг на фестивалі у США.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *