Нічні чування перед Ярославською чудотворною іконою «Милосердя двері»
Духовно-пасторальний відділ УКУ та сестри редемптористки запрошують до спільної молитви. У суботу, 10 вересня, у новозбудованому Храмі Святої Софії – Премудрості Божої УКУ у Львові відбудуться нічні чування перед Ярославською чудотворною іконою «Милосердя двері».
«Момент сотворення людини – це початок дії Божого Милосердя для нас. Кожен наш подих – це також дар і ми усі потребуємо цього свіжого ковтка повітря, щоб жити. У цей вечір ми зможемо ще раз подякувати Богові за все, що маємо, принести до Нього свої прохання за заступництвом Богородиці, «Дверей Милосердя», – розповідає с. Катерина (редемптористка).
В програмі чувань буде час на спільну та особисту молитву, помазання олією та молитви на зцілення, час на дискусію і роздуми про те, як жити Милосердям Божим та ділитися цим даром з іншими.
Чування розпочнуться 10 вересня о 19.30, після Вечірні з Литією, і триватимуть до півночі. Після завершення програми Храм залишиться відчиненим для тих, хто зможе чувати до ранку
Відділ інформації та маркетингу УКУ