Перед тим як майбутнє…

Нашим співрозмовни…

Я мрію, навчаю, пишу…

Сьогодні ми виріши…

Часи та світи для…

Сьогодні ми виріши…

Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

«
»

Генеральна прокуратура завершила досудове розслідування стосовно І. Мосійчука

У четвер, 22 жовтня 2015 року, Головним слідчим управлінням та Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою народного депутата України від Радикальної партії І. Мосійчука у вчиненні ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 296, ч. 2 ст. 350, ч. 1 ст. 376, ч. 1 ст. 350, ч. 2 ст. 350, ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України. Про це на брифінгу повідомив прокурор Генеральної прокуратури України Владислав Куценко.

І. Мосійчук, за його словами, підозрюється у вчиненні низки тяжких та особливо тяжких злочинів, а саме:

– одержанні неправомірної вигоди у сумі 449 500 грн, тобто в особливо великих розмірах (карається позбавленням волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією);

– грубому порушенні громадського порядку (карається позбавленням волі на строк до 5 років);

– втручанні в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків (карається арештом до 6 місяців);

– здійсненні погрози насильством щодо судді у зв'язку з його діяльністю, пов'язаною із здійсненням правосуддя (карається позбавленням волі на строк до 5 років);

– умисному нанесенні побоїв та заподіянні легкого тілесного ушкодження службовій особі у зв’язку з її службовою діяльністю (карається позбавленням волі на строк до 5 років).

Підозрюваному І. Мосійчуку та його захисникам в порядку ст. 290 Кримінального процесуального кодексу України повідомлено про завершення досудового розслідування та надано доступ до матеріалів досудового розслідування для ознайомлення із ними.

Після ознайомлення підозрюваного, його захисників та потерпілих із матеріалами кримінального провадження обвинувальний акт за підозрою І. Мосійчука буде невідкладно направлений до суду для розгляду по суті.

«Позиція Генерального прокурора чітка: немає своїх і чужих, неважливо, яку партію або організацію представляє особа. Якщо будуть виявлені факти, які підтверджують їх незаконну діяльність, на них буде адекватне реагування в рамках діючого законодавства», – запевнив Владислав Куценко.

Нагадаємо, за поданням Генерального прокурора України Віктора Шокіна Верховною Радою України 17.09.2015 надано згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт цього народного депутата України.

У цей же день слідчим Генеральної прокуратури України спільно із співробітниками Служби безпеки України народний депутат України І. Мосійчук був затриманий.

18 вересня 2015 року слідчий Генеральної прокуратури України звернувся до Печерського районного суду м. Києва з клопотанням, погодженим прокурором Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України, про обрання І. Мосійчуку безальтернативного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За результатами розгляду цього клопотання, підтриманого у суді прокурорами наведеного Департаменту Генеральної прокуратури України, слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва прийнято рішення про обрання І. Мосійчуку найсуворішого запобіжного заходу у вигляді взяття під варту на два місяці.

Підозрюваний І. Мосійчук надалі утримується під вартою.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *