Я мрію, навчаю, пишу…

Сьогодні ми виріши…

Часи та світи для…

Сьогодні ми виріши…

Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

«
»

Контрольні пункти в’їзду-виїзду в зоні АТО працюють в штатному режимі

Протягом останніх днів в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні АТО відмічається значне збільшення пасажиро-транспортного потоку. Проте контрольні пункти продовжують працювати в штатному режимі.

Загалом збільшення як пасажирського так і транспортного потоку відмічається в 3-4 рази. Це в першу чергу пов’язане з припиненням бойових дій в даному регіоні, вихідними та настанням шкільних канікул. Також громадяни перетинають лінію розмежування, аби здійснити закупівлю товарів та необхідних речей.

З метою ритмічності роботи КПВВ та прискорення пропускних операцій Держприкордонслужба збільшила кількість особового складу, що заступає на зміну та місць для проведення контролю, проводиться роз’яснювальна робота з громадянами, які прямують через контрольні пункти.

Крім того, повідомляємо, що інформація про, начебто, закриття чи припинення роботи КПВВ 25 жовтня не відповідає дійсності. Контрольні пункти в’їзду-виїзду продовжуватимуть працювати та буде здійснюватися пропуск осіб і транспортних засобів у визначений час.

Необхідно звернути увагу, що контрольні пункти в'їзду/виїзду «Гнутове» та «Новотроїцьке», що знаходяться на ділянці відповідальності Донецького прикордонного загону переходять на зимовий час функціонування. Відповідно до цього контрольно-перевірочні та пропускні заходи на зазначених контрольних пунктах з 25.10.2015 року будуть здійснюватись за зимовим часом – з 08.00 до 17.00.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *