Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

«
»

В художньому музеї Краматорська відбулося відкриття фотовиставки, яка приурочена до Дня визволення України від фашистських загарбників

В художньому музеї Краматорської міської ради відбулося відкриття фотовиставки, яка приурочена до Дня визволення України від фашистських загарбників в рамках проведення заключного етапу обласної акції (творчої естафети) «Фото з ветераном як міст із минулого у майбуття».

Фотовиставку відкривала заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Шмельова С.В. Також на відкритті були присутні заступник директора департаменту з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Сливка М.І. та директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксенчук Н.В.

Першими відвідувачами на цьому заході стали місцеві жителі та студенти вищих навчальних закладів м. Краматорська для яких це був не просто огляд фотографій, а справжнє знайомство з історією та сучасним життям ветеранів – захисників нашої країни у далекі роки Другої світової.

Проведення такого заходу безумовно сприяє розвитку національно – патріотичного виховання української молоді та стає символічним ознаменуванням зв’язку нашого героїчного минулого із сьогоденням, з безумовною вірою у визволення від жорстоких нападників.

За інформацією управління культури і туризму ОДА

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *