ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

«
»

Харків’янина, який напав на військову частину та вбив строковика, засудили до довічного позбавлення волі

Завдяки принциповій позиції прокуратури апеляційний суд області засудив 45-річного харків'янина до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна за напад на військову частину.

Чоловіка визнано винним одразу за трьома статтями Кримінального кодексу України – вчинення розбійного нападу на військову частину, вбивство військовослужбовця та незаконне поводження зі зброєю.

Нагадаємо, у жовтні 2012 року Дзержинський районний суд м. Харкова визнав чоловіка винним у незаконному поводженні зі зброєю, умисному вбивстві з корисливих мотивів особи, яка виконувала службовий обов'язок, яке було вчинене за попередньою змовою групою осіб та розбої з метою викрадання зброї (ч. 1,2 ст. 263, пп. 1,6,8,12 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 262 КК України) і засудив його до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Проте, засуджений та його захисник подали апеляцію.

У листопаді 2014 року ухвалою апеляційного суду Харківської області апеляційну скаргу було частково задоволено. Враховуючи той факт, що засуджений не був ініціатором злочину, а постріл здійснив випадково, покарання було пом’якшене до 15 років позбавлення волі.

Але з цим рішенням суду не погодився державний обвинувач і вніс на нього касаційну скаргу.

Влітку поточного року Вищим спеціалізованим судом України скаргу прокурора було задоволено, справу направлено на новий апеляційний розгляд. Зокрема, суд зазначив, що пом’якшуючи покарання злочинцю, апеляційний суд не врахував, що чоловік вчинив три особливо тяжкі злочини із застосуванням зброї, об’єктом яких були життя трьох військовослужбовців, та мав намір заволодіти вогнепальною зброєю для подальшої злочинної діяльності.

У жовтні 2015 року апеляційний суд вирок суду першої інстанції залишив без змін.

За матеріалами відділу зв'язків із громадськістю та ЗМІ
прокуратури Харківської області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *