Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Запорізький спецназівець отримав орден Богдана Хмельницького

29 жовтня у запорізькому обласному військкоматі капітан Національної гвардії Володимир Єгоров, наказом Президента України, був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Цю відзнаку отримають військові, котрі проявили у бою мужність та героїзм. 

Капітан Володимир Єгоров

Капітан Володимир Єгоров

Влітку 2014 року, на самому початку війни, 23 окремий мотопіхотний батальйон, в якому служив тоді ще лейтенант Володимир Єгоров, був направлений у Маріуполь. 

«Спочатку це була служба на блокпостах. Потім під час контрнаступу під Маріуполем ми вийшли до Новоазовську. Там був бій. Я так розумію, за цей бій і є нагорода. Бій був дуже важкий. Були перші втрати. Два «двухсотих». Сім поранених. Це був початок війни. Не всі були готові, морально готові», — згадує Володимир Єгоров.

Після закінчення строкової служби капітан підписав контракт та зараз продовжує нести службу у складі Національної гвардії. Наразі капітан очолює взвод спецназу. Каже, що хоче передати бойовий досвід молодим бійцям.

Орден солдату вручив заступник обласного воєнкома полковник Михайло Логвінов. Він пояснив, за що саме спецназівець отримав високу нагороду:

«Це перший бій, який вів 23 окремий мотопіхотний батальйон. Вперше зустрілись з російськими військами. І сам особисто капітан багато зробив для того, щоб винести з поля боя товаришів, котрі отримали поранення».

Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Також під час заходу у військкоматі медаллю «За гідність та патріотизм» була відзначена запорізька волонтерка фонду «Підтримай армію України» Олена Безидинова. Грамотами обласного військового комісаріату був відзначений ряд військовослужбовців та декілька волонтерів.

Максим Щербина із Запоріжжя для «Громадського радіо»

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *