Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Анатолій Матіос Наживаються на ВІЙНІ. Знову в офіцерських погонах.Без страху та совісті ( фото

Анатолій Матіос

Наживаються на ВІЙНІ. Знову в офіцерських погонах.
Без страху та совісті ( фото додається).
Сьогодні вранці, за оператівною інформацією та спріяння об"єднаного Штабу СБУ в АТО, військовою прокуратурою сил АТО при отримання частини хабара в розмірі 200 тисяч гривень затримано "на гарячому" старшого офіцера Донецького прикордонного загону та начальника відділення ОБПК "Волноваха", які організували злочінну схему отримання коштів від осіб, що здійснювали незаконне переміщення товарів на тимчасово неконтрольовану територію.
Гроші (без страху) горе-прикордонники брали фактично майже на самій лінії розмежування на виду всієї черги людей та автомобілів. Оба прикордонники затримані, їм оголошені підозри, йдуть невідкладні слідчі дії.
Для когось наступило перемир"я. Для військових прокурорів Війна продовжується щодня. Нещадна і жорстока Війна з корупцією на Війні. Нелегка і непроста Війна. Без відімого ворога, серед своїх.
Різали, ріжемо і будемо різати метастази корупції, не дивлячись на мундири, під яким вони нищать Віру людей у справедливу українську Державу, в якій має панувати Закон. Закон – єдиний для всіх. https://www.facebook.com/MatiosAnatolii/posts/5403108..


Посилання
www.facebook.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *