Часи та світи для…

Сьогодні ми виріши…

Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

«
»

На Буковині школярі подарували прикордонникам «кікімору»

На Буковині близько двох десятків учнів Вашківецької гімназії зі своїми учителями приїхали до Чернівецького прикордонного загону, щоб вручити захисникам державного рубежу сплетений дитячими руками маскувальний костюм «кікімору». 

Прикордонники із вдячністю прийняли подарунок школярів та одразу ж приміряли.

«Дуже хочеться подякувати діткам, що таким чином вони також долучаються до оборони нашої країни. Цей маскувальний костюм дуже зручний в осінній період. В ньому можна вести спостереження за противником та виконувати інші бойові завдання, залишаючись при цьому непомітними у сухій траві чи опалому листі. Одразу ж передамо його нашим військовим, які виконують завдання антитерористичної операції на сході країни», – зауважив прикордонники майор Віталій Крочак.

Варто зауважити, що це вже не перша допомога юних школярів прикордонникам Буковини. Раніше учні цієї школи долучалися до збору коштів, продуктів, які передавали на схід, малювали малюнки, складали пісні про наших героїв.

«Плетіння костюму потребує багато старань, терпіння і часу», – розповідає вчитель НВК «Вашківецька гімнація» Ігор Вірста. «Наші школярі виготовляли цей маскувальний костюм близько трьох місяців. Дітки залишались після уроків, або приходили раніше до школи і бралися за плетіння».

За словами вчителів гімназії, після завершення роботи над осінньою «кікіморою», учні починають плести подібний маскувальний костюм зимового зразка із білих ниток, який також передадуть військовим у зону АТО.

Пізніше учнів провели в музей історії Чернівецького прикордонного загону, де розповіли про минуле і теперішнє військове життя «зелених беретів».

– Тут дуже цікаво. Багато фотографій, які показують, що було в минулому та розповідають про теперішнє, про виконання спеціальних завдань прикордонниками у зоні АТО. Мені ця екскурсія була цікавою ще й тим, що у майбутньому я хочу стати військовою, – зізналась 8-класниця гімназії Роксолана Константинюк.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *