Я мрію, навчаю, пишу…

Сьогодні ми в…

Часи та світи для…

Сьогодні ми виріши…

Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

«
»

Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО

На території підконтрольній незаконним збройним формуванням, що поблизу українських контрольних постів «Золоте» та «Мар’їнка» військовослужбовці зафіксували постріли зі стрілецької зброї та гранатометів.

В межах Донецької та Луганської областей прикордонними нарядами та українськими військовими польоти безпілотних літальних апаратів не виявлені.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами за добу затримано 3 транспортні засоби.

Зокрема, в районі н.п. Гнутове був затриманий автомобіль з одягом на суму 50 тисяч гривень. Автівка слідувала в об’їзд контрольних пунктів на неконтрольовану територію. Інший транспортний засіб зупинили поблизу Отрадівки. Автомобіль був завантажений овочами вартістю 20 тисяч гривень, він також намагався оминути контрольні пункти та потрапити на тимчасово неконтрольовану територію. Ше один автомобіль виявили в контрольному пункті «Лисичанськ». Автівкою на непідконтрольну територію перевозили 300 літрів спирту. Всі транспортні засоби передані представникам ДФС для прийняття правового рішення.

Через контрольні пункти «Новотроїцьке» та «Зайцеве» прослідували 14 транспортних засобів з гуманітарним вантажем від Червоного Хреста. Автівки везли для жителів Донецької області 263 тонни продуктових та гігієнічних наборів. Також гуманітарний вантаж прослідував через контрольний пункт «Георгіївка». 5 автівок везли будматеріали від благодійних організацій.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *