ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

«
»

Склади боєприпасів на Луганщині загорілись від пострілу з ракетниці — Тука

За попередніми даними по сховищах у Сватовому було випущено два постріли з ракетниці. Згодом Зорян Шкіряк повідомив про двох загиблих і трьох поранених

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк на своїй Фейсбук-сторінці повідомив, що є попередня інформація вже про двох загиблих та трьох их поранених мешканців міста.

(ОНОВЛЕНО). Пожежа на артскладах у Сватовому. Сватово. На жаль, попередньо вже двоє загиблих і троє поранених.Ситуація…

Posted by Зорян Шкіряк on 29 октября 2015 г.

Про те, що по сховищах стріляли з ракетниці в ефірі телеканалу «Україна 112» повідомив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

«За попередніми даними було випущено два постріли з ракетниці, один постріл військовослужбовці загасили, але поки вони гасили, то другий потрапив і спричинила пожежу», — розповів він.

За його словами, зараз інтенсивність вибухів зменшилась, але «ні про що не можна сказати з упевненістю, бо може спалахнути може в будь-який момент».

«Штаб працює, вирушили додаткові сили ДСНС, військовослужбовці готуються до проведення евакуації людей, у небезпечній зоні. Загасити склади в такому випадку фактично неможливо, на моє переконання, тут єдиний шлях — дочекатися, поки вигорить», — зазначив Тука.

В місті Сватове на Луганщині сьогодні в 19:30 сталася пожежа на складах, де зберігається 3500 тонн боєприпасів. Осколки снарядів і самі снаряди розриваються біля міста і в самому місті.

СБУ кваліфікувала це як теракт.

На відео може бути присутня ненормативна лексика.

На відео може бути присутня ненормативна лексика.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *