КПВВ «Новотроїцьке»: спекуляція на туалетах та дефіцит товарів у логістичному центрі

Громадська організація «Фундація.101» вчора розпочала щоденний моніторинг КПВВ «Новотроїцьке» у рамках проекту «Прифронтова інспекція». Зафіксовано перші негативні моменти

Зокрема, на думку представників громадської організації, кількість безкоштовних туалетів недостатня. Це сприяє «спекуляції з боку підприємців, які розмістили платні туалети», зазначається у звіті організації.

туалети

Безкоштовні туалети, для тих, хто стоїть у черзі на КПВВФото: foundation101.org

туалети

Туалети, встановлені підприємцями для тих, хто стоїть в черзі на КПВВ «Новотроїцьке» Фото: foundation101.org

На території логістичного центру, що розміщений біля КПВВ, монітори зафіксували критично малий асортимент товарів, які там можна придбати. На момент моніторингового візиту, на ринку працювало всього два підприємці. На думку ГО «Фундація.101» цього недостатньо для розвантаження контрольного пункту від громадян, які їдуть з неконтрольованої території на контрольовану з метою придбання продуктів харчування, а саме цю проблему логістичний центр і мав вирішити.

логістичний центр

На момент візиту моніторингових групи на території логістичного центру працювали два підприємцяФото: foundation101.org

Щодо позитивних моментів, то, як розказали представникам організації люди, з боку працівників перевіряючих органів їм не поступало пропозицій пришвидшити проходження контролю за фінансову чи іншу винагороду, а окрім того відзначали ввічливе поводження з ними працівників прикордонної та фіскальної служб.

В той же час, перетинаючі скаржаться на великі черги та довгий час очікування, який може тривати 5-7 годин, а іноді громадянам доводиться навіть ночувати біля КПВВ, у випадках коли вони не встигають перетнути контрольний пункт до часу його закриття.

Наразі перепускні заходи здійснюються згідно зимового режму роботи — з 8:00 до 17:00, проте, у разі необхідності, за окремим рішенням керівника АТО, продовжуються на годину-півтори.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *