Я мрію, навчаю, пишу…

Сьогодні ми в…

Часи та світи для…

Сьогодні ми виріши…

Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

«
»

США закликають якнайшвидше провести вибори на підконтрольних бойовикам територіях Донбасу

Вибори на тимчасово непідконтрольній Україні частині Донбасу мають пройти якомога швидше, але у повній відповідності до українського законодавства

Про це під час засідання Постійної ради ОБСЄ повідомив посол США до цієї організації Деніел Байєр, передає «Укрінформ».

«Ми заохочуємо сторони якомога швидше дійти згоди щодо умов проведення місцевих виборів, які мають відбуватися за українським законодавством у відповідності до стандартів ОБСЄ та за наявності спостерігачів від цієї організації, як це визначено мінськими угодами», — сказав Байєр.

На його думку, це питання особливо актуалізувалося після успішного проведення місцевих виборів на решті території України.

«Знаходження порозуміння вимагає від сепаратистів та Росії припинення суперечок щодо процесу та спільної участі в обговоренні, чого не було під час зустрічі тристоронньої контактної групи 27 жовтня», — зазначив посол США.

При цьому до участі у виборах у окремих регіонах Луганської та Донецької областей мають бути допущені всі українські партії та виборці.

«Вибори мають передбачати повну та вільну участь усіх громадян України та політичних партій, а також мусять пройти у атмосфері, що гарантує свободу мирних зібрань та вираження думок, включно зі свободою слова. Немає місця також погрозам чи залякуванням», — наголосив Байєр.

Він додав, що Росія та бойовики вже погодилися на це під час перемовин у Мінську, тож «умови виборів мають бути погоджені членами робочої групи без будь-яких затримок».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *