ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

«
»

Телепроект «Крим.Реалії»: Народжені в окупації

Навесні 2014 року – одразу після анексії – усіх, хто жив на території півострова автоматично призначили громадянами Російської Федерації. І особливого вибору не мали навіть ті, хто не був у захваті від такого «громадянства». Коли окупанти почали роздавати кримчанам російські паспорти, місцеві керманичі навіть вихвалялись: за добу видавалось быльше 12 тисяч таких «документів». Усе це супроводжувалось сутичками в чергах, помилками в посвідченні особи та корупційними діями. 

Навіщо кримчанам російські документи? Чи нестимуть вони відповідальність за те, що взяли паспорт чужої країни? І що робить українська влада, аби не втратити громадян, народжених в окупації – про це в новому випуску програми «Крим.Реалії» на телеканалі новин «24».

Гості в студії – заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов і керівник Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.

Програма виходить в ефір у суботу о 18:30 (повтор у неділю об 11:30). Публікація на сайтах Радіо Свобода і Крим.Реалії – о 18:30. 

Проект від Радiо Свобода – телевізійна програма для тих, хто хоче знати, що відбувається в анексованому Криму.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *