Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Найманець із РФ розкрив факти постачання військової техніки: “телепортація” російського Т-64 “Т-84 За Донбас” на Донбас

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm продовжує виявляти факти перекидання російської зброї та техніки на окупований Донбас.  Ми вже не раз демонстрували докази перекидання й передавання об’єднаним російсько-сепаратистським силам (ОРСС)  цілих арсеналів від путінського “воєнторгу”. Часто-густо ідентифікувати це озброєння та техніку допомагають не тільки тактичні знаки чи бортові номери, але й написи, які пишуть на своїх “бойових конях” російські військові та бойовики НЗФ.

Нагадаємо читачам, що в одній з останніх публікацій на цю тему за 13 грудня OSINT-розвідники нашої команди простежили факт “телепортації” озброєння та техніки з прикордонного з Україною військового полігону в Ростовській області РФ в арсенал НЗФ “новоросії”. Зокрема, йшлося про 122 мм буксировані гаубиці “Д-30” з написами червоною фарбою Вікторія та Люба, а також про докази по інших типах озброєння та техніки. У тій публікації згадувався танк Т-64 з написом на борту “Т-84″ і «За Донбас» (фото завантажене в альбом російського військовослужбовця в серпні 2014 року), який згодом промайнув у боях під Дебальцевим.

Через кілька днів після публікації “Любов артилеристів “Всевеликого війська Донського””, уважні й віддані читачі InformNapalm прислали повідомлення з посиланням на сторінку російського найманця Олександра Кучерського, позивний “Кадир”, д/н 28 серпня 1993 р. родом із Ростова-на-Дону (архіви на профіль, фотоальбом, контакти), у його фотоальбомі було виявлено слайд,  завантажений 25 березня 2015 року з тим же Т-64 з написом “Т-84 За Донбас”, але вже в Україні на Донбасі. 

Танк “За Донбас” – не єдиний “злив” від цього російського найманця. У фотоальбомі також знайдено слайд, завантажений 30 березня 2015 року, на якому зафіксований знищений 8 березня у селищі в околицях Дебальцевого російський танк Т-72Б3, про що свідчать конкретні деталі, характерні для цієї модифікації:

  • тепловізор”Сосна-У” білоруського виробництва
  • елементи динамічного захисту Контакт-V
  • траки з паралельним шарніром

Нижче ви бачите опубліковані раніше фотографії цього танка. На одній із них також позує Кучерський. Достатньо порівняти тип і колір чохла бронежилета, чорну шапку, рукавички з обрізаними пальцями та капюшон куртки.

 

Читайте інші тематичні матеріали, в яких висвітлюється перекидання російського озброєння та техніки на Донбас:

Матеріал до публікації підготовлений на основі власного OSINT-розслідування Міжнародної волонтерської групи InformNapalm.  

(CC BY 4.0) При повному або частковому використанні матеріалу пряме посилання на автора і статтю на сайті InformNapalm.org обов’язкове.
Активне поширення матеріалу в соцмережах вітається!

Переклад А. В

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *