Нові медіапроекти. СУМР провів чергове засідання в Харкові

Чергове третє засідання Східноукраїнської медійної ради відбулося в Харкові 11 січня 2016 року. В засіданні брали участь директор ТРК “Оріон” та видавничого дому “Губернія” Олександр Швець, медіаексперт Юрій Хомайко, відповідальний секретар Харківської спілки журналістів Микола Десятников, незалежні журналісти Владислав Проненко та Роман Черемський.

Були обговорені поточні напрямки діяльності. Зокрема, було зроблено акцент на книговидавничій діяльності СУМРу, визначено низку творів українських авторів, котрі конче потребують перевидання масовими накладами. Також визначено твори, які мусять бути обов’язково перекладені російською мовою для ознайомлення з ними суто російськомовних читачів.

СУМР продовжила роботу по створенню Української медійної аґенції, котра має виробляти медіапродукт різних форм та жанрів не лише для Харківської, але й Донецької та Луганської областей. Також був обговорений проект створення телерадіокомпанії для мовлення на прикордонні області України та Росії.

Медіаексперт Юрій Хомайко оприлюднив принципи формування та функціонування моніторингової групи для аналізу медіаконтенту в Харківській, Луганській та Донецькій областях.

Учасники засідання наголосили на потребу початку оперативної реалізації обговорених проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *