Правління Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України оголошує обласний творчий конкурс «Часопис – 2016»

ЧАСОПИС – 2016

Правління Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України оголошує обласний творчий конкурс «Часопис – 2016».

Для друкованих ЗМІ встановлені номінації:

«Краща районна газета» (запрошуються до участі також міськрайонні та міські газети, крім газет обласного центру);

«Краща галузева газета» (для газет навчальних закладів, організацій та підприємств).
Для участі у конкурсі необхідно надати 5 – 6 номерів видання.

Вважаємо необхідним дати роз’яснення щодо головних критеріїв, за якими буде здійснюватися оцінка:

1. Різноманітність самостійних ексклюзивних матеріалів.

2. Баланс у загальному контексті матеріалів про офіційні заходи влади (керівництва) і матеріалів про життя регіону (галузі, установи) на користь останніх.

3. Відповідність матеріалів головним журналістським стандартам (баланс думок, оперативність, посилання на джерела, відокремлення фактів від коментарів, точність, повнота представлених фактів).

4. Дизайн видання.

Персонально штатні та позаштатні журналісти, які працюють у друкованих ЗМІ, Інтернет-виданнях, на телебаченні та радіо, мають можливість брати участь у конкурсі за такими жанровими номінаціями:

«Новини» (інформаційні жанри);

«Аналітика» (статті, огляди, аналітичні інтерв’ю);

«Публіцистика» (включає в себе нариси, памфлети, фейлетони, есе);

«Журналістське розслідування».

Для журналістів-початківців передбачена окрема номінація «Вдалий дебют».

Крім того, оголошуються 4 тематичних номінації:

1. «Волонтер – помічник солдата» (маємо на увазі, що Харків є неофіційною столицею волонтерського руху);

2. «Там, де чути гармати» (матеріали безпосередньо із зони АТО). У цьому конкурсі можуть брати участь як редакції у цілому, так і окремі журналісти індивідуально. Ніяких жанрових обмежень не передбачено.

3. «Як живете на новому місті?» (про проблеми внутрішніх переселенців).

4. «Кращий журналістський проект для дітей або підлітків».

На конкурс приймаються матеріали, оприлюднені з 15 травня 2015 по 20 квітня 2016 рр.

Журналісти радіо та телебачення, крім текстів, надають також відео -, аудіозаписи (диски).

Журналісти Інтернет-видань надають роздруківки своїх текстів. Номінація «Вдалий дебют» передбачає, що саме за означений період претендент зробив перші кроки у професійній журналістиці, які гідні заохочування.

Журі залишає за собою право як відзначати переможців у кожній номінації для друкованих, Інтернет та електронних ЗМІ окремо, так і не відзначати за відсутністю поданих матеріалів гідного рівня.

Для фотокореспондентів друкованих та Інтернет ЗМІ передбачені номінація «Краща фоторобота (будуть розглядатися як окремі світлини, так і фоторепортажі), для працівників телебачення – «Краща операторська робота»).

Роботи необхідно направляти журі із супровідним листом (від редакції або особисто від претендентів), у якому надати стислі анотації до поданих матеріалів, реквізити редакційних колективів-учасників конкурсу, а також указати ПІБ, посаду, телефон авторів робіт.

Надсилати або привозити за адресою: 61052, Харків, вул. Карла Маркса, 4, редакція «Селянської газети». Тел. для довідок: (057) 717 61 11; (057) 757 40 63; (098) 005 35 14; (066) 826 98 28.

Журі приймає матеріали на конкурс до 29 квітня. Оголошення переможців конкурсу та нагородження їх пам’ятними відзнаками традиційно відбудеться під час святкування Дня журналіста України – 6 червня 2016 р.

Правління ХОО НСЖУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *