У Норвегії організовують благодійну виставку на користь українських дітей

Українська громада Норвегії запрошує взяти участь у доброчинній експозиції  ”Оpplev Ukraina!”. Всі зібрані кошти організатори направлять на реалізацію освітнього проекту для дітей в Україні.

Про це інформує VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку заходу.

«Ми запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в благодійному заході – виставці “Оpplev Ukraina!” Якщо у вас є фотографії або художні твори на тему: “Україна. Природа, місто, люди”, будь ласка, надсилайте їх на адресу: fotoutstillingukraina@gmail.com. Приймаються фотографії або художні твори, зроблені в Україні, про Україну, або на українську тематику», – повідомляють організатори.

Детальні вимоги до фото, художніх творів та картин – за посиланням.

Роботи приймаються до 10 квітня. Незалежне журі обере найкращі 30-35 робіт, що надрукують на галерейному холсті для виставки. Усі роботи виставлять на продаж. Під час виставки відвідувачі зможуть голосувати та обрати найкращу роботу, автор якої отримає приз.

Виставка відбудеться 25-28 травня у місті Саннес. На виставці можна буде зробити фотосесію, переглянути фільми та послухати музику, а також познайомитися з українською літературою.

Нагадаємо, норвезького короля просять створити Норвезько-український центр культурного діалогу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *