В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

На Луганщині завтра відкриють КПВВ «Золоте»

Навесні КПВВ «Золоте» буде працювати щоденно з 07:00 до 18:30

Завтра о 10:00 відбудеться урочисте відкриття КПВВ «Золоте», що розташоване на дорожньому коридорі Стаханов — Первомайськ — Золоте — Гірське — Лисичанськ. Про це повідомляється на сторінці Восток-СОС у Facebook.

За день в обидва боки через пункт зможуть пройти 5000 людей та проїхати 1500 автомобілів. Навесні КПВВ «Золоте» буде працювати щоденно з 07:00 до 18:30.

На відміну від пішохідного КПВВ «Станиця Луганська», КПВВ «Золоте» можна буде перетинати лінію зіткнення легковими транспортними засобами. На кожну сторону одночасно проходитимуть контроль по шість автівок, йдеться у повідомленні. 

Порядок проходження пішоходів виглядатиме наступним чином. З підконтрольної території необхідно буде їхати автобусами з Сєвєродонецька, Лисичанська, Гірського до кінцевої зупинки у Золотому «квартал Сонячний». Вартість проїзду з Сєвєродонецька до Золотого складає 28 грн. Від автобусної зупинки «квартал Сонячний» курсуватимуть спеціальні автобуси до КПВВ (відстань 4 км). Від КПВВ до «нульового» блокпосту можна пройти пішки по спеціально відведеній для пішоходів дорозі (близько 400 метрів). Скоріш за все, за нульовим блок-постом можна буде пересісти на автобуси до Первомайська, Стаханова, Алчевська, Луганська і т.д.

На кожну сторону одночасно проходитимуть контроль по два пішоходи.

В організації «Фундація.101» додають, що відкриття КПВВ залежить від відсутності провокацій з боку терористичних угрупувань.

 

Є велика ймовірність, що 1 квітня КПВВ у Золотому на Луганщині все ж таки відкриють, як було заплановано раніше. На цьом…

Опубліковано Фундація.101 30 березень 2016 р.

 

Найближча залізнична станція з регулярним пасажирським сполученням — Лисичанськ. Щоденно ходить один київський та два харківських поїзда. Розклад руху доступний за посиланням

Найближча автобусна станція з регулярним міжобласним сполученням — автостанція «Лисичанськ-2». Онлайн-табло атостанції досутпне за наступним лінком

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *