В «ДНР» командир стріляв у бойовиків: 2 поранених і 2 дезертири — Тимчук

У «5-й омсбр» «ДНР» зафіксована перестрілка «командира роти» бойовиків зі своїми підлеглими

Про це на своїй сторінці повідомляє Дмитро Тимчук.

«В результаті застосування вогнепальної зброї «командиром» на ґрунті конфлікту і відкриття вогню у відповідь підлеглими, двоє поранених госпіталізовані, ще два бойовики дезертирували», — зазначає він.

Також за його словами у Макіївці розформовується база батальйону «Сомалі», вивозиться вантажівками на південний напрямок.

«Одночасно в Макіївці «МГБ ДНР» розпочало масштабну операцію з пошуку та знешкодження (цитата з орієнтування) «замаскованих диверсійних груп» українських військ (на сьогодні за підозрою в участі в цих міфічних ДРГ заарештовано до 10 місцевих жителів). Крім того, за наказом штабу «1-го АК ДНР», перекидання особового складу, техніки і озброєнь в район Горлівки та Ясинуватої, що йде через район Макіївки, повинна здійснюватися тільки в обхід даного н.п», — додає Дмитро Тимчук.

За його даними, в районі Авдіївки відзначається активізація ДРГ противника, що таємно зближуються із позиціями українських військ, з ближньої дистанції проводяться обстріли зі стрілецької зброї та підстовбурних гранатометів. Крім того, на південь від Яковлівки відзначається вогнева позиція нового підрозділу 152-мм самохідної артилерії терористів (4 од. САУ 2С3 «Акація»), яка періодично виходить на дані рубежі, потім, не відкриваючи вогню, згортається і відходить, відпрацьовуючи готовність ведення вогню по «промзоні» Авдіївки.

 

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».Российско-террористические войска, не снижая активности, неск…

Опубліковано Dmitry Tymchuk 29 березень 2016 р.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *