В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

В області будуть реалізовуватися Регіональна програма дорожнього …

В області будуть реалізовуватися Регіональна програма дорожнього будівництва на 2016-2019 роки та Регіональна цільова програма енергозбереження в бюджетній сфері на 2016-2020 роки

Під час апаратної наради в облдержадміністрації директор Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження ОДА Максим Шахов виступив зі звітом про роботу Департаменту за 2015 рік.
У звіті йшлося про основні сфери діяльності Департаменту, включаючи промислове виробництво, енергетичний комплекс, вугільну промисловість, стан доріг в області, роботу транспортного управління тощо.
Максим Шахов розповів про проблематику, вжиті Департаментом заходи з вирішення нагальних питань, а також заплановані заходи на поточний рік.
Зокрема, він поінформував про реалізацію Регіональної програми дорожнього будівництва у Луганській області на 2016-2019 роки та Регіональної цільової програми енергозбереження в бюджетній сфері Луганської області на 2016-2020 роки, пріоритетним напрямком діяльності якої є об’єкти соціальної сфери області. Також була окреслена ситуація на основних підприємствах регіону, в тому числі щодо приватизації Сєвєродонецької ТЕЦ та загрозу наслідків консервації шахт в області.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *