Генпрокуратура завершила розслідування кримінального провадження за підозрою одного з «тітушок» у пособництві незаконному позбавленню волі потерпілого під час протестних акцій

Управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України завершено розслідування кримінального провадження за підозрою одного з «тітушок» у пособництві незаконному позбавленню волі потерпілого, вчиненому з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, що супроводжувалося заподіянням потерпілому фізичних страждань, а саме у сприянні вчиненню вказаного злочину іншими співучасниками, наданням засобів та усуненням перешкод вчинених в період протестних акцій, тобто злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 146 КК України.

27.04.2016 обвинувальний акт спільно з угодою між підозрюваним та потерпілим про примирення для розгляду направлені до Дарницького районного суду м. Києва, тобто за місцем вчинення кримінального правопорушення.

На даний час досудове розслідування стосовно іншого підозрюваного за цим фактом пособництва у викраденні та катуванні людини тобто злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 146, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 127 КК України триває.

Управлінням спеціальних розслідувань продовжується розслідування кримінальних проваджень за фактами нападів «тітушок» на учасників акцій протесту та окремих громадян, викрадення активістів та катувань, у тому числі вчинених представниками угруповання «Оплот» під керівництвом Жиліна Є.В., (оголошений в розшук), а також щодо організаторів цих злочинів.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Джерело