“Оздоровлення дітей – одна із основних задач обласної влади” – Ігор Стокоз

28 квітня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Стокоза було проведено розширене засідання обласної міжвідомчої комісії з підготовки та проведення  оздоровлення, відпочинку дітей та молоді влітку 2016 року.

Участь у заході взяли заступники міських голів, голів райдержадміністрацій,  начальники профільних управлінь та департаментів облдержадміністрації, представники директорів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також власники дитячих здравниць.

Відкриваючи засідання, Ігор Стокоз запевнив, що керівництво області та управління й служби, до компетенції яких відносяться питання оздоровлення дітей, незважаючи на складне становище, яке сталося в області та в країні в цілому, вживає всіх необхідних заходів щодо забезпечення проведення на належному рівні оздоровчої кампанії 2016 року.

Під час засідання учасники обговорили питання «Про хід підготовки до літньої оздоровчої кампанії та порядок організації заходів з часткової оплати вартості путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Донецької області для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях».

З доповіддю виступила начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Лілія Золкіна, яка відзвітувала про підготовчі заходи до проведення оздоровчої кампанії. Також заслухана інформація представників Головного управління Держсанепідслужби у Донецькій області, департаментів охорони здоров’я, освіти і науки облдержадміністрації, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області та представників обласної ради професійних спілок.

Наприкінці засідання Ігор Стокоз надав доручення у скорочені терміни внести зауваження та доповнення до проекту рішення, яке буде направлено до всіх виконавців. 

За інформацією управління у справах сім’ї та молоді ОДА

Джерело