Повернись живимВся справа у виборі«Молодці хлопці, які поїхали на Донбас», – кажуть дівчата, які

Повернись живим

Вся справа у виборі
«Молодці хлопці, які поїхали на Донбас», – кажуть дівчата, які тримають своїх чоловіків за руку.
«На війну пішли справжні чоловіки», – вважають жінки, чиї дорослі сини вдома і під наглядом.

«Мені соромно їхати на Схід навіть волонтером. Соромно дивитися у очі тим, хто воює», – розповідають чоловіки, які ходять щодня на роботу у мирному місті, а щовечора цілують дружину перед сном.
В мене самої подвійні стандарти. Зовсім егоїстично, – я рада, що жоден з моїх друзів не опинився на війні. Що за них не довелося переживати, не знадобилося заспокоювати їхніх дівчат. А з іншого боку, – а чим вони відрізняються від своїх ровесників, які наважились і погодились?
Вся справа у виборі. Можливо, праві і ті, що залишилися вдома, і ті, що пішли воювати. Важливим залишається лише кінцевий результат. І впевненість за власне прийняте рішення.
Але, знаєте, за яке рішення ніколи не доведеться шкодувати? За допомогу тому, кому вона справді потрібна. Можна довго вагатися, обирати – кому допомагати, як, чим. А можна один раз спробувати, і зрозуміти, що ця справа насправді приносить задоволення.
Можна купити, або допомогти це зробити, тепловізор для хлопців на передовій. Їх там ніколи не буде багато. Число нічної оптики на фронті навіть не сягає достатньої кількості. Pulsar HD 38S коштує $2500. Але таку допомогу бійці досі називають найнеобхіднішою. Вибір залишається за вами. Головне, про нього не шкодувати.
Дар'я Бура
Проект «Повернись живим»
Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій
Всі реквізити і контакти тут :https://tr.im/DariaBura13

https://www.facebook.com/backandalive/photos/a.346200..


Посилання
www.facebook.com

Джерело