Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

«
»

Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. 

Учора в районі проведення АТО було виявлено 7 безпілотних літальних апаратів, які бойовики використовували для розвідки.

Прикордонники Бердянського загону виявили поблизу адмінмежі над тимчасово окупованою територією АР Крим політ 2 російських вертольотів  Ми-8.

Крім того прикордонники Луганського та Харківського загонів зафіксували політ 2 російських вертольотів Ми-8 над територією РФ, неподалік українсько-російського кордону. 

На Луганщині прикордонники та митники затримали 3 транспортні засоби з порушенням порядку переміщення вантажів в районі проведення АТО. Спільний наряд затримав  автомобілі на околиці н.п. Трьохізбинка з майже 3 тоннами овочів та фруктів на загальну суму 38 тисяч  гривень, які слідували на неконтрольовану територію.  

 А прикордонники Донецького, Краматорського загонів спільно з представниками фіскальної служби затримали 6 автомобілів, які переміщували товари з порушенням. Чотири автомобілі через КПВВ «Новотроїцьке» та «Гнутове» везли на підконтрольну бойовикам територію насіння соняшника,  гербіциди, одяг та стелажі для магазинів на 90 тисяч гривень. У КПВВ «Мар`їнка» у двох авто виявлено вантажі м’яса на 20 тисяч гривень, які також слідували до неконтрольованої території.  

Дані транспортні засоби передано представникам зведеної мобільної групи та ДФС для прийняття правового рішення.

У КПВВ «Зайцеве»  прикордонники Краматорського загону  на виїзд до неконтрольованої території за маршрутом «Київ – Донецьк» оформили 26 вантажних авто. В автомобілях перевозились майже 486, 5 тонн продуктових наборів від філії компанії «Людина в біді».  

А через КПВВ «Новотроїцьке» прикордонники Донецького загону пропустили вантажний автомобіль з продуктовими та гігієнічними наборами. Вантаж загальною вагою 12,5 тонн надійшов від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста для жителів Донеччини.

 

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *